تجلیل فیلسوف حکیم ارد بزرگ از استاد سید ابوالفضل احمدی فلاح نژاد - فیلسوف حکیم ارد بزرگ ☀️ عصاره بی نظیر حکمت و فلسفه ☀️
X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

تجلیل فیلسوف حکیم ارد بزرگ از استاد سید ابوالفضل احمدی فلاح نژاد  چاپ

تاریخ : 1395,08,16 در ساعت 07:45 ق.ظ

با سلام به همه خوانندگان این وبسایت

امروز در کانال تلگرام و همچنین اینستاگرام دوستداران بزرگترین فیلسوف جهان (( حکیم ارد بزرگ )) مطلب زیر را دیدم . که بی کم و کاست تقدیم می شود :

 فیلسوف حکیم ارد بزرگ، حکیم ارد بزرگ، سید ابوالفضل احمدی فلاح نژاد، تجلیل فیلسوف حکیم ارد بزرگ، بزرگترین فیلسوف معاصر، صندلی قرمز حکیم ارد بزرگ، صندلی قرمز، صندلی سرخ حکیم ارد بزرگ، صندلی سرخ، abolfazl_ahmadi_fallah_nezhad

تجلیل فیلسوف حکیم ارد بزرگ از استاد سید ابوالفضل احمدی فلاح نژاد  (15 آبانماه 1395)


استاد سید ابوالفضل احمدی فلاح نژاد ، انسانی بسیار وارسته و نیک هستند.
ایشان درباره خود می گویند :

متولد دهم دی ماه یکهزار و سیصد و پنجاه و شش در تهران هستم .
اصالتا لاهیجانی و از سن 4-5 سالگی به اقتضای شغل پدر ساکن شهر کرج شدم.
از همان کودکی به هنر و تئاتر علاقه فراوانی داشتم و به دنبال آموختن تئاتر و بازیگری تئاتر بودم ، ولی از آنجائی که خانواده متوسط به همراه چهار برادر و خواهر بودیم ، نتوانستم به کلاس های بازیگری بروم.
چون کسی مشوق من نبود و خانواده هم مخالف کار من بودند ، تصمیم گرفتم خود به دنبال کار تئاتر باشم ، از این رو ، کتاب های آموزش تئاتر و مجلات تئاتری را با پول توجیبی خود تهیه کرده و مطالعه می کردم.
از تلویزیون برنامه هایی را که درباره تئاتر بحث و گفتگو و نقد می کردند و تئاتر و تله تئاترهایی را که به نمایش می گذاشتند می دیدم .
در محله و مدرسه با دوستان و همکلاسی ها کار تئاتر انجام می دادیم و در مناسبت ها اجرا می کردیم ، سه سری از طرف مدرسه در مقطع راهنمایی برای جشنواره تئاتر استانی در سطح آموزشگاهی کارمان برگزیده شد که ماحصل آن یک مقام دومی و یک مقام سومی بود. در زمینه تئاتر حرفه ای کار خود را از سال 1372 آغاز کردم و برای یادگیری در بسیاری از گروه های تئاتری کرج همکاری کردم.
در پشت صحنه کارهای بسیاری انجام دادم مثل : منشی صحنه ، طراح صحنه ، ساخت دکور ، دستیار کارگردان ، دستیار آهنگساز ، دستیار گریمور و ... در این مدت در پشت صحنه با بازیگران خیلی از اجراها را با همدیگر تمرین می کردیم ، تا این که کم کم پایم بر روی صحنه باز شد و نقش های کوچک و دست چندم را بر روی صحنه اجرا کردم. در این مدت تجربیات زیادی را به دست آوردم. کم کم نقش های خوب و نقش اول به من پیشنهاد می شد و اجرا می کردم . اکثر کارهایی را که انجام دادم کارهای جشنواره ای و اجرای عموم بودند .
جشنواره هایی را که شرکت نمودم شامل 3 دوره جشنواره تئاتر خیابانی ، 4 دوره جشنواره تئاتر دفاع مقدس ، اولین و دومین دوره آغازین تئاتر صد ، 4 دوره جشنواره کودک که ماحصل آن تقدیر و تشکر در اولین و دومین جشنواره صد ، یک مقام سومی بازیگر مرد در جشنواره تئاتر دفاع مقدس و یک مقام دومی در جشنواره خیابانی می باشد.
از سال 1383 برای دل خود و انتقال این تجربیات و دانش به دیگران گروهی تشکیل دادم و تا سال 1392 به این کار ادامه دادم و ماحصل آن نیز معرفی چندین چهره تئاتری به جامعه تئاتر بود.
سرانجام در سال 1393 بعد از 21 سال به خاطر سخت شدن زندگی و اینکه از راه تئاتر نمی شود ارتزاق کرد ، کار تئاتر را با هزاران هزار سختی ، افسوس و دلتنگی کنار گذاشتم و به کار صحافی که از سال 1385 به آن مشغول بودم ، پرداختم.

منابع :

- کانال دوستداران حکیم ارد بزرگ در تلگرام :

https://telegram.me/greatorod


- پیج دوستداران حکیم ارد بزرگ در اینستاگرام :

https://www.instagram.com/hakimorodbozorg/


#فیلسوف_حکیم_ارد_بزرگ #استاد_سید_ابوالفضل_احمدی_فلاح_نژاد
#hakimorodbozorg
#hakim_great_orod #great_orod #hakim_orod_bozorg #orod #sandali_sorkh #sandali_ghermez #Red_Chair #Commemoration #Celebration #seyed_abolfazl_ahmadi_fallah_nezhad #fatemeh_ajorloo #mashahir #مشاهیر_شهر_کرج #مشاهیر_کرج #فاطمه_آجرلو #مشاهیر #مشاهیر_ایران #بزرگداشت #حکیم_ارد_بزرگ #ارد_بزرگ #اردبزرگ #حکیماردبزرگ #فیلسوف_ارد_بزرگ #استاد_ارد_بزرگ #صندلی_سرخ #صندلی_قرمز #فیلسوف
ایده صندلی قرمز حکیم ارد بزرگ، ایده صندلی سرخ حکیم ارد بزرگ، صندلی قرمز حکیم ارد بزرگ، صندلی سرخ حکیم ارد بزرگ، سارینا حیدری، مهدی حیدری، تجلیل فیلسوف حکیم ارد بزرگ، Red Chair Hakim Great Orod، Mahdi Heydari، صندلی سرخ

نظرات (2)
زندگینامه رو خوندم واقعا قلبم بدرد اومد
برای همینه که عاشق فیلسوف ارد بزرگ هستم چون واقعا انسانه . توی این مملکت هر کسی دنبال منافع خودشه اما این مرد بزرگ از انسانیت و خوبی حرف می زنه .
تجلیل از افراد بزرگی که به اسمشان را نمی شنویم یک کار بزرگ و پندآموزه

پاینده باشی انسان شریف
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیکی :
وب / وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد