رعنا شهسوار و رضا شهابی درباره حکیم ارد بزرگ می گویند - فیلسوف حکیم ارد بزرگ ☀️ عصاره بی نظیر حکمت و فلسفه ☀️
X
تبلیغات
رایتل

رعنا شهسوار و رضا شهابی درباره حکیم ارد بزرگ می گویند  چاپ

تاریخ : 1394,08,02 در ساعت 02:55 ق.ظ
رضا شهابی (مهندس عمران) از شهر زنجان می گوید:
ما ایرانی ها هیچوقت قدر مشاهیر و مفاخر زنده کشورمان را ندانسته ایم . ما کلا منتظریم تا بزرگانمان بمیرند آنوقت در تجلیلشان کلی مجلس و مراسم برگزار کرده و می کنیم اصولا ما استاد برگزاری مراسم ختم هستیم . به نظرم بزرگترین اشتباه نسل امروز در بی تفاوتی نسبت به نابغه حکمت و فلسفه است حکیم ارد بزرگ فیلسوفی که سخنانش به زبانهای بسیاری ترجمه شده و یک شخصیت جهانی برای کشورمان محسوب میشود اما بین ما ایرانی هاغریبه است!

حکیم ارد بزرگ ، ارد بزرگ ، پدر فلسفه جدید کیست ؟ ، رضا شهابی , مشاهیر و مفاخر

منبع : پایگاه مرجع پیرامون حکیم ارد بزرگ، فیلسوف برجسته ایرانزمین


برچسب‌ها: حکیم ارد بزرگ, ارد بزرگ, پدر فلسفه جدید کیست, رضا شهابی, مشاهیر و مفاخررعنا شهسوار (کارشناس مدیریت بازرگانی) می نویسد :

حکیم ارد بزرگ پدر فلسفه جدید است وقتی نوشته های حکیم را می خوانیم می بینم او آزادیخواهی میهن دوست است. بیشتر محبوبیت حکیم بخاطر توجه زیادش به زیباترین خصوصیات پاک انسانی است در جملات کوتاه او ، ما تشویق به مهربانی و رفتارهای احترام آمیز می شویم او از ما می خواهد که به یاد بیاوریم انسانیم . دشمنان ناجوانمرد حکیم اغلب با بدترین واژه های توهین آمیز به او حمله می کنند و این مجوز را به خود می دهند که بی مهابا هر چه می خواهند به او بگویند خوب البته این رفتارهای زشت و غیر انسانی فقط برای خود آنها پذیرفتنی است .
در سایت انگلیسی ویکی پدیا بدترین اهانت ها و فحش ها را به او می دهند جدایی طلبان پان تورک بدترین توهین ها را به او می کنند و در افغانستان عوامل کمونیست به او لقب شیطان بزرگ را می دهند ...
با این همه ، همه ما می دانیم بیشتر مردم افغانستان ، تاجیکستان ، ترکمنستان ، ازبکستان و پاکستان و ایران فیلسوف بزرگ را دوست دارند و از دشمنانش بیزار هستند .

Great Orod

http://s3.picofile.com/file/8218810234/photo_03.jpg

منبع این نوشته : Great Orod world's greatest philosopher


برچسب‌ها: حکیم ارد بزرگ, ارد بزرگ, پدر فلسفه جدید کیست, پدر فلسفه جدید, پدر فلسفه نوین

نظرات (1)
باید قدر این حکیم و فیلسوف بین المللی کشورمان را بدانیم
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیکی :
وب / وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد