دیدار با فیلسوف بزرگ - فیلسوف حکیم ارد بزرگ ☀️ عصاره بی نظیر حکمت و فلسفه ☀️
X
تبلیغات
رایتل

دیدار با فیلسوف بزرگ  چاپ

تاریخ : 1394,07,05 در ساعت 10:47 ق.ظ

سه مهرماه 1394 جمعی از دوستداران حکیم ارد بزرگ در منزل فیلسوف بزرگ به گفتگو نشستند . ((گروه عروسکی شادی جون)) به سرپرستی سرکارخانم شادی غفوری و همراهی سرکار خانم سمیه رشیدی ماوا و جناب آقای تکین حاتمی از برنامه های اجتماعی خویش گفتند و اینکه قرار است به زودی برای مجموعه ایی از کودکان بی سرپرست برنامه  اجرا نمایند . آقای تکین حاتمی بخشی از نوشته های خود در باره کارهای ((گروه عروسکی شادی جون))  ارایه نمودند . حکیم ارد بزرگ ضمن تقدیر از این حرکت گروهی آنها برایشان آرزوی موفقیت های روزاقزون نمودند .

 خانم غزاله شرکاء تنها فرزند حکیم نیز قطعه شعر زیبایی را که سروده اند تقدیم نمودند که مورد توجه و تشویق همه قرار گرفت .

در این دیدار به یاد ماندنی خانمها مژگان اسلامی ، مینا بابایی  ، وندا حاتمی و  آقای وحیدامرایی نیز تشریف داشتند .  پیش از این جلسه ، حکیم بزرگ میهمانان دیگری از شهر چابهار داشتند که متاسفانه تصاویر آن دیدار را در اختیار نداشتم.


 فیلسوف، فیلسوف بزرگ، حکیم ارد بزرگ، شادی غفوری، سمیه رشیدی، تکین حاتمی، مژگان اسلامی، مینا بابایی، غزاله شرکا

خانم شادی غفوری (سرپرست و مجری گروه عروسکی شادی جون)، خانم سمیه رشیدی ماوا (عروسک گردان و صداپیشه گروه) ، آقای تکین حاتمی ( نویسنده )، حکیم ارد بزرگ ، آقای وحیدامرایی ، خانم مینا بابایی ، خانم مژگان اسلامی و خانم غزاله شرکاء(تنها فرزند حکیم)


 فیلسوف، فیلسوف بزرگ، حکیم ارد بزرگ، شادی غفوری، سمیه رشیدی، تکین حاتمی، مژگان اسلامی، مینا بابایی، غزاله شرکانظرات (6)
سفر عجیب است
و کوچ و هجرت عجیب تر ...
سواران بسیار آمده اند و گذشته اند
از پس آنها هیچ چیز باقی نمانده است
جز کار بزرگی که در اندیشه داشته و به آن عمل کرده اند
بی شک تا ابد در حافظه بشریت سفر حکیم بزرگمهر از مرو ، سفر حکیم فردوسی از توس ، سفر حکیم خیام از نیشابور و سفر حکیم ارد بزرگ از مشهد به سوی پایتخت ایران باقی می ماند . چرا که هر کدام منشاء خیر و راستی برای سرزمین ما بوده اند .
مرد بسیار گلی هستند حکیم ارد بزرگ که وقت میگذارند و جوانان هنرمند را پذیرا می شوند و آنها را تشویق میکنند .
من جملات زیادی از حکیم ارد بزرگ درباره کودکان و تربیت آنها و والدین خوانده ام . خوب بود که گروه عروسکی شادی جون نمایشی را اجرا میکردند که حول محور جمله ای از حکیم ارد بزرگ در باره تربیت کودکان بود و در آخر نمایش این جمله آموزنده حکیم ارد بزرگ برای همه گفته میشد .
سلام کاش لیلا خانم قطعه شعری را که خانم غزاله شرکاء فرزند حکیم سروده بودند را برای ما اینجا میگذاشتید .
جمعه این هفته سوم مهر ماه به دیدار حکیم ارد بزرگ در شهر کرج رفتیم الان دو روز از آن جلسه می گذرد و ما برگشته ایم به چابهار . اما یک دقیقه هم نتوانستم از یاد آن خاطره بزرگ بیرون بیایم امیدوارم همه دوستداران حکیم بزرگ این موهبت را پیدا کنند و بتوانند این مرد بزرگ را از نزدیک ببینند .
من خیلی دوست دارم مجری برنامه های عروسکی بشم ؟ لطفا راهنماییم کنید که از کجا باید شروع کنم ؟
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیکی :
وب / وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد